• Українська
Змагання з волейболу серед чоловічих команд
Змагання з волейболу серед чоловічих команд

Упродовж 18-21 листопада у спорткомплексі БДМУ традиційно проходили змагання з волейболу серед чоловічих команд з нагоди Міжнародного Дня Студента. Цей турнір щороку збирає все більше учасників. Цього року у турнірі брали участь команди ВНЗ та коледжів області.

У запеклій боротьбі збірна БДМУ вийшла у фінал змагань, де зустрілася зі своїм одвічним суперником – командою ЧНУ ім. Ю. Федьковича. В результаті наші волейболісти стали другими. Бронзовими призерами стали студенти ЧТЕІ КНТЕУ.

Тренер команди, Хавруняк Ігор відзначив, що дуже задоволений результатом, адже команда показала висококласну гру на рівні професійних команд, а перемоги прийдуть разом зі змагальним досвідом.

Команда БДМУ:

Гринюк Микола – медичний факультет №2, інтерн;

Гуменюк Олександр – медичний факультет №4, спеціальність «Педіатрія», 3 курс;

Лазарук Василь – коледж БДМУ, спеціальність «Сестринська справа» (база 9 кл), 4 курс;

Маслій Михайло – фармацевтичний факультет, 4 курс;

Мартинюк Юрій – медичний факультет №4, спеціальність «Педіатрія», 2 курс;

Граб Денис – медичний факультет №1, 2 курс;

Троєцький Павло – стоматологічний факультет, 3 курс.

Тесліцький Олександр – медичний №2, 3 курс.

Розширений фоторепортаж

Корисно знати