• Українська
Студенти БДМУ відвідали вечір пам’яті Назарія Яремчука
Студенти БДМУ відвідали вечір пам’яті Назарія Яремчука

Студенти медичного факультету №4 2 групи разом із куратором асистентом кафедри фізіології ім. Я.Д. Кіршенблата Анцуповою Вітою з нагоди 65-річчя зі дня народження буковинського співака, українського патріота Назарія Яремчука відвідали творчу вечірку «Поклич пісні до мого серця!» що відбулася в обласній книгозбірні.

«Кожний з нас повинен постійно бути в польоті – крізь долю, над суєтою. І при цьому, однак, не відриватися від землі. Пам’ятати священні речі – навіщо живеш, звідки ти родом, до чого прагнеш, що скажеш людям…» – Назарій Яремчук.

Завідувачка відділу Мистецтв Любов Шилюк розповіла про особистий та творчій шлях народного артиста України. Присутні мали унікальну можливість подивитися документальне відео та почути пісні Назарія Яремчука у авторському виконанні. Прослухати вірші-посвяти у виконанні артиста обласної філармонії Юрія Гавриляка та студентки Чернівецького училища мистецтв ім. С.Воробкевіча Галини Назаришиної.

В бібліотеці лунала жива музика та чарівний голос солістки обласної філармонії Катерини Фокшенської, яка у супроводі інструментального дуету виконала відомі пісні співака. Майбутні педіатри отримали можливість доторкнутися до високого мистецтва, заспівати улюблені пісні разом з артистами.

Корисно знати