• Українська
  • English
Студенти БДМУ відвідали вечір пам’яті Назарія Яремчука
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Студенти БДМУ відвідали вечір пам’яті Назарія Яремчука

Студенти БДМУ відвідали вечір пам’яті Назарія Яремчука

Студенти медичного факультету №4 2 групи разом із куратором асистентом кафедри фізіології ім. Я.Д. Кіршенблата Анцуповою Вітою з нагоди 65-річчя зі дня народження буковинського співака, українського патріота Назарія Яремчука відвідали творчу вечірку «Поклич пісні до мого серця!» що відбулася в обласній книгозбірні.

 

«Кожний з нас повинен постійно бути в польоті – крізь долю, над суєтою. І при цьому, однак, не відриватися від землі. Пам’ятати священні речі – навіщо живеш, звідки ти родом, до чого прагнеш, що скажеш людям…» – Назарій Яремчук.

Завідувачка відділу Мистецтв Любов Шилюк розповіла про особистий та творчій шлях народного артиста України. Присутні мали унікальну можливість подивитися документальне відео та почути пісні Назарія Яремчука у авторському виконанні. Прослухати вірші-посвяти у виконанні артиста обласної філармонії Юрія Гавриляка та студентки Чернівецького училища мистецтв ім. С.Воробкевіча Галини Назаришиної.

В бібліотеці лунала жива музика та чарівний голос солістки обласної філармонії Катерини Фокшенської, яка у супроводі інструментального дуету виконала відомі пісні співака. Майбутні педіатри отримали можливість доторкнутися до високого мистецтва, заспівати улюблені пісні разом з артистами.

Корисно знати