Студенти БДМУ – учасники програми “Студенти-медики без кордонів” пройшли літнє стажування у Австрії

Упродовж липня 5 студентів Буковинського державного медичного університету – учасників програми “Lions Club” “Студенти-медики без кордонів” пройшли літнє стажування у Австрії. Студенти БДМУ проходили стажування у найкращих лікувальних установах Австрії:Євгеній Крижевський проходив стажування у травматологічному відділенні лікарні м.Відень; Євгеній Піжовський – у хірургічному відділенні лікарні м.Шайбс; Марія Бобак – у хірургічному відділенні лікарні м.Мельк; Володимир Саламащак – у хірургічному відділенні лікарні м.Санкт-Пельтен; Марія Глуха – у неврологічному відділення лікарні м.Відень.

Під час стажування студенти ознайомились із структурою та роботою лікарень. Брали участь у засіданнях лікарів, асистували на операціях, курували післяопераційних хворих, проводили первинний огляд хворих, проводили різноманітні маніпуляції тощо. Разом зі студентами – учасниками програми – відвідували інші відділення лікарень. Мали можливість познайомитися із кращими лікарями Австрії, які проводили цікаві семінари та конференції на різні теми. Безперечно, безцінний досвід та практичні навики, які отримали студенти-стажери стануть ще одним кроком на шляху до освоєння медицини та допоможуть в майбутньому стати хорошими фахівцями своєї справи.

Крім практики, студенти Буковинського державного медичного університету активно відпочивали, подорожували країною, знайомилися із культурою та звичаями австрійського народу.