Нові аспекти лікування інфаркту міокарда та ішемічного інсульту

8 вересня 2012 року у м. Чернівці кафедрою внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Буковинського державного медичного університету спільно з обласним клінічним кардіологічним диспансером за сприяння ректорату і Головного управління охорони здоров’я Чернівецької ОДА було проведено міжрегіональну науково-практичну конференцію з міжнародною участю “Нові аспекти лікування інфаркту міокарда та ішемічного інсульту”.

Хедлайнерами конференції були: член-кореспондент НАМН України, доктор мед. наук, професор, керівник відділу реанімації та інтенсивної терапії ННЦ “Інститут кардіології ім. академіка М.Д.Стражеска” Олександр Миколайович Пархоменко, який виступив з доповіддю “Ендогенні механізми захисту міокарда при ішемії – реперфузії” та доцент кафедри неврології Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця Марія Мирославівна Прокопів з доповіддю “Нові підходи до лікування ішемічного інсульту”.

Слухачами конференції були понад 200 лікарів: кардіологів, терапевтів, сімейних лікарів, невропатологів з Чернівецької, Тернопільської та Івано-Франківської областей. В проведенні конференції прийняли участь завідувачі кафедр терапевтичного напрямку БДМУ – професори Т.О. Ілащук, О.І .Федів, О.С. Хухліна, також на конференції були присутніми колеги з Узбекистану.

Подання матеріалу було побудовано у вигляді конкретних практичних рекомендацій, тактики ведення хворого, акцентування уваги на складних та заплутаних ситуаціях. Постійно проводився діалог з присутніми лікарями у формі дискусії та форуму. По закінченню доповідей доповідачі відповіли на поставлені запитання та доповнили уточненнями деякі моменти своїх доповідей.