• Українська
  • English
Відбулася зустріч випускників БДМУ 2006 року випуску
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Відбулася зустріч випускників БДМУ 2006 року випуску

Відбулася зустріч випускників БДМУ 2006 року випуску

4 листопада 2011 року у затишному залі палацу “Академічний” відсвяткували свій перший п’ятирічний ювілей випускники БДМУ 2006 року випуску. Ведучою свята була випускниця Леся Іванівна Зюбак-Романчук, викладач патоморфології Чернівецького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету, артистка палацу “Академічний”.

Привітати наймолодших випускників прийшли представники ректорату БДМУ: О.І. Іващук, проректор з наукової роботи і міжнародних зв’язків та Н.І.Зорій, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання.

Олександр Іванович передав щирі вітання від ректора БДМУ Тараса Миколайовича Бойчука. Також О.І. Іващук розповів випускникам про зміни, що відбулися в університеті впродовж останніх п’яти років. “Ви робите свої перші кроки в науковому та професійному житті, шановні випускники 2006 року. Саме від Вас залежить майбутнє медицини, від Вашої енергії та ініціативності. Бажаю Вам натхнення та впевненості у нових починаннях і хочу запевнити, що двері Буковинського державного медичного університету завжди відкритті для Вас,” – зазначив у своєму виступі Олександр Іванович.

Привітали своїх колег та однокурсників випускники 2006 року: Олександр Васильович Павлюкович, к.мед.н., асистент кафедри судової медицини та медичного правознавства, Олександр Григорович Буряк, к.мед.н., асистент кафедри пропедевтики дитячих хвороб, Володимир Васильович Вівсянник, к.мед.н., асистент кафедри внутрішньої медицини, Микола Несторович Гарас, к.мед.н., асистент кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб. Зауважимо, що 14 випускників 2006 року залишились працювати у Буковинському державному медичному університеті.

До вітань долучилися представники теперішнього студентства, які подарували всім присутнім чудові концертні номери.

Шановні випускники 2006 року ще раз щиро вітаємо Вас з маленьким святом – 5 років після завершення навчання, бажаємо здійснення всіх планів та задумів, і ми переконані, що такі зустрічі у стінах рідної альма-матер стануть доброю традицією ще на багато-багато років.

Корисно знати

Ми у Facebook

Новини та події