• Українська
  • English
Свій перший ювілей відсвяткували випускники БДМУ 2001 року
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Свій перший ювілей відсвяткували випускники БДМУ 2001 року

Свій перший ювілей відсвяткували випускники БДМУ 2001 року

28 жовтня 2011 року Буковинський державний медичний університет традиційно вітав своїх вихованців – випускників БДМА 2001 року випуску. Цьогоріч випускники 2001 року святкують маленький ювілей – 10 років після завершення навчання.

Ведучим та одним із організаторів свята від випускників був Тарас Ігорович Кметь, доцент кафедри гігієни та екології БДМУ. Від теперішнього студентства у ролі ведучої була Анастасія Сивокоровська.

З першим ювілеєм щиро привітав випускників Тарас Миколайович Бойчук, ректор Буковинського державного медичного університету. “Ваш випуск становив 436 випускників, з них на науково-педагогічну роботу в БДМУ залишилося 36. Не зважаючи на молодий вік, Ви, шановні випускники 2001 року, маєте значні наукові та професійні здобутки: 23 кандидатів медичних наук, 1 доктора медичних наук, начальника управління охорони здоров’я, головних лікарів майже у всіх областях України. Ви розумні, молоді, креативні та перспективні і ми пишаємося Вами”, – наголосив Тарас Миколайович.

Привітати випускників 2001 року випуску прийшли також О.І.Іващук, проректор з наукової роботи БДМУ та І.В.Геруш, в.о. проректора з науково-педагогічної роботи.

Із приємними спогадами ювіляри переглянули свій випускний альбом та світлини із студентського життя. Під час перегляду Тарас Ігорович Кметь пригадав випускникам і про пошуки навчальних корпусів на І курсі, і про мистецькі вечори та запальні дискотеки у так званому “Акваріумі” (вул. Руданського).

Студенти Буковинського державного медичного університету також допомогли пригадати випускникам їхнє студентське життя за допомогою мистецької екскурсії. Представники теперішнього студентства подарували попередникам гарні музичні номери.

До вітань долучився Олег Хоростовський, староста курсу випускників 2001 року, який також згадав веслі будні прекрасного студентського життя. Сергій Черкач, який зараз проживає за кордоном, проте з радістю приїхав, щоб зустрітися з колегами. Віталій Зозуля, випускник 2001 року, також приєднався до вітань і висловив вдячність організаторам зустрічі за можливість побувати у стінах рідного університету, в оточенні своїх однокурсників та одногрупників.

Ми ще раз вітаємо дорогих випускників 2001 року, бажаємо їм здоров’я, успіхів, нових здобутків, здійснення всіх планів і задумів. І щоб зустрічі у Буковинському державному медичному університеті стали для них доброю традицією на багато років.

Здобутки випускників 2001 року

Корисно знати