• Українська
  • English
Зустріч випускників БДМУ 1996 року випуску
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Зустріч випускників БДМУ 1996 року випуску

Зустріч випускників БДМУ 1996 року випуску

21 жовтня 2011 року в палаці “Академічний” відбулася ювілейна зустріч випускників БДМУ (ЧМІ) 1996 року. Ведучою свята була випускниця 1996 року Наталія Миколаївна Гузік, доцент кафедри анатомії людини ім. М.Г. Туркевича. Допомагала їй теперішня студентка університету Анастасія Пушкашу.

З вітальним словом до ювілярів звернувся О.І. Іващук, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків БДМУ. Олександр Іванович привітав учасників зустрічі від імені ректорату Буковинського державного медичного університету та ректора Т.М.Бойчука, побажав їм здоров’я, добра, благополуччя і здійснення всіх сподівань. До вітання приєдналася Н.І. Зорій, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання БДМУ.

Від імені випускників 1996 року до присутніх зі словами вітання звернулися: О. Слободян, професор кафедри анатомії, топографічної анатомії та оперативної хірургії БДМУ та О. Микитюк, головний лікар районної лікарні.

Зауважимо, що багато випускників 1996 року продовжили свій шлях у Буковинському державному медичному університеті. Мають випускники 1996 року випуску і свої наукові та професійні досягнення: 2 докторів медичних наук, 14 доцентів, 24 кандидатів медичних наук, 6 головних лікарів та 17 лікарів з вищою категорією.

На завершення урочистостей своїх попередників та наставників привітали і презентували чудові музичні вітання студенти Буковинського державного медичного університету.

Від щирого серця вітаємо випускників 1996 року, бажаємо ще багато разів зустрічатися і згадувати приємні миті вашого студентського життя в Буковинському державному медичному університеті.

Корисно знати