“Всесвітній день здоров’я – мудрих гонорар”
“Всесвітній день здоров'я – мудрих гонорар”

“Всесвітній день здоров’я – мудрих гонорар”

На кафедрі медичної та фармацевтичної хімії асистентом Панімарчук О.І. були проведені виховні години зі студентами ІІ курсу фармацевтичного факультету до всесвітнього дня здоров’я на тему: “Всесвітній день здоров’я – мудрих гонорар”.

Здоров’я – одна з основних умов щастя людини. Здоров’я є необхідною умовою продуктивної, активної, креативної життєдіяльності людини. Вагомі порушення в цій сфері можуть призвести до змін у професійному, приватному житті, вплинути на його спосіб і навіть поставити під загрозу цілісність особистості.

Академік Амосов стверджував: ” Щоб бути здоровим, потрібні власні зусилля, постійні і значні. Замінити їх не можна нічим”. Якщо, людина з дитинства, з молодих років постійно й наполегливо дбає про своє здоров’я, вона в основу своєї життєдіяльності закладає такі стійкі корисні звички, навички, поведінку, спосіб мислення, сприйняття оточуючих і себе, які й визначають основний її напрямок – шлях здоров’я. Вона обирає здоровий спосіб життя, який передбачає відмову від шкідливих звичок та залежностей, дотримання та виконання певних правил і практичних дій, що спрямовані на запобігання захворювань, зміцнення всіх систем організму й поліпшення загального самопочуття людини.

Здоровий спосіб життя молодого покоління є гарантом здоров’я всієї нації. Тому стан здоров’я молоді, без перебільшення, – одна із найважливіших складових здоров’я нації.

Виховний захід присвячений вихованню розуміння необхідності дотримуватись правил здорового способу життя та сформувати відповідальне ставлення до власного здоров’я.