• Українська
Футболісти БДМУ – у трійці лідерів європейського студентського турніру
Футболісти БДМУ – у трійці лідерів європейського студентського турніру

Щороку географія участі студентів Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» у спортивних змаганнях розширюється.

Минулого року збірна по футболу БДМУ тріумфально виступили в Молдові, а цього року вони вирішили розширити географію змагань. Після успішного виступу у Кишиневі команду помітили і запросили на студентські ігри до Єстонії. На змагання у місто Сілламяє у Естонії традиційно приїздять найкращі любительські студентські команди Європи, то ж тренер команди старший викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Андрієць М.М. без сумнівів погодився, адже команда БДМУ цього сезону надзвичайно успішно виступила в першості міста, що давало серйозні підстави сподіватися на успіх і у цьому престижному турнірі.

Перший день змагань був відбірковим і футболісти БДМУ успішно потрапили у фінальну частину турніру, де змагалися з шістьма кращими командами. Це були команди з Литви, Латвії, Естонії та Росії.

Наші футболісти не звикли пасувати перед іменитими суперниками, то ж у фіналі гідно представили не лише рідний університет, але й країну. Програвши у півфіналі команді з Естонії, вони впевнено виграли бронзу у фінальній грі.

У складі команди виступали:

Лазоряк Михайло – стоматологічний факультет, 5 курс;

Міглей Георгій – стоматологічний факультет, 5 курс;

Мунтян Олександр – стоматологічний факультет, 1 курс

Кушнір Степан – медичний факультет №2, 4 курс;

Пахольчук Олександр – медичний факультет №2, 4 курс;

Андрієць М.М. – граючий тренер.

Від імені ректорату щиро вітаємо спортсменів та їх наставника з гарною грою та призовим місцем і, безперечно, бажаємо надалі спортивних перемог та здобутків.

Корисно знати

Ми у Facebook