• Українська
  • English
Буковинський державний медичний університет гостинно зустрів випускників 1981 року
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Буковинський державний медичний університет гостинно зустрів випускників 1981 року

Буковинський державний медичний університет гостинно зустрів випускників 1981 року

7 жовтня 2011 року в ошатній залі палацу “Академічний” зустрілися випускники БДМУ (ЧМІ) 1981 року випуску. Цей рік був знаковим для університету, адже цього року вперше відбувся випуск педіатричного факультету.

Від випускників 1981 року ведучим свята був Петро Борисович Іваськов, Головний спеціаліст відділу організації медичної допомоги населенню управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради, а від теперішнього студентства БДМУ – Анастасія Сивокоровська.

Ювілярів привітав Т.М. Бойчук, ректор Буковинського державного медичного університету. Тарас Миколайович подякував випускникам 1981 за їхню працю на благо розвитку медицини та збереження життя та здоров’я людей.

З вітальним словом також виступив В.К. Патратій, доктор медичних наук, професор кафедри мікробіології та вірусології БДМУ, який був ректором БДМУ (ЧМІ), коли навчалися ювіляри. Володимир Кузьмич приєднався до вітань і побажав присутнім ще довгих плідних років на ниві медицини.

З випускників 1981 року в Буковинському державному медичному університеті продовжили навчання, а потім стали викладачами: І.Р. Ніцович, доцент кафедри акушерства та гінекології з курсом дитячої та підліткової гінекології; Р.І. Рудницький, кандидат медичних наук, доцент кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології ім. С.М. Савенка (курс психіатрії, наркології та медичної психології); Л.В. Швигар, кандидат медичних наук, доцент кафедри педіатрії та медичної генетики; Н.О. Попелюк, кандидат медичних наук, асистент кафедри пропедевтики дитячих хвороб.

Географія цьогорічної зустрічі випускників 1981 року широка: ювіляри прибули майже з усіх областей України, а також із США, Росії, Молдови.

Таке поважне товариство зі святом привітали студенти університету, подарувавши їм чудові концертні номери. Також випускники-ювіляри мали змогу згадати свої студентські роки, переглядаючи презентацію їхнього випускного фотоальбому.

Дорогі ювіляри щиро вітаємо Вас зі святом, бажаємо нових звершень у професійній діяльності і до нових зустрічей у стінах Буковинського державного медичного університету.

Корисно знати