Пленарне засідання 92-ї підсумкової наукової конференції

21 лютого 2011 року в Буковинському державному медичному університеті відбулося пленарне засідання 92-ї підсумкової наукової конференції професорсько-викладацького персоналу БДМУ.

Тривала конференція впродовж 3-х днів, за цей час відбулось 27 секційних засідань, на яких заслухано 390 доповідей. Цьогоріч долучилася до конференції секція з актуальних питань хіміорезистентного туберкульозу та в окрему секцію виділено актуальні питання шкірно-венеричних та інфекційних хвороб.  Учасниками 92-ї підсумкової наукової конференції були більше 500 працівників університету.

На відкритті пленарного засідання з привітальним словом до її учасників звернувся ректор Буковинського державного медичного університету Тарас Миколайович Бойчук, який відмітив велику кількість робіт, виконаних молодими науковцями.

У рамках роботи конференції відбулася презентація доповіді доцента Боднара Олега Борисовича на тему «Розробка методів оперативного лікування хірургічної патології клубово-сліпокишкового сегмента у дітей» та заслухали звіти голів секцій. Виступили: проф. Ахтемійчук Ю.Т., проф. Ткачук С.С., д.мед.н. Федонюк Л.Я., чл.-кор. АПН України, проф.  Пішак В.П., проф. Мещишен І.Ф., проф. Волошин О.І., проф. Федів О.І., проф. Полянський І.Ю., проф. Кравченко О.В., проф. Юзько О.М., проф. Сорокман Т.В., проф. Заморський І.І.

Зміст доповіді та звіти голів секцій на пленарному засіданні викликав високу зацікавленість. У результаті обговорення підсумків роботи засідання було відзначено високий науковий рівень поданих результатів досліджень та їх практичне значення. Вперше, в цьому році науково-педагогічні працівники представлять свої наукові здобутки в мережі Інтернет.

Підводячи підсумки засідання, Тарас Миколайович Бойчук зазначив, що в майбутньому приділятиме велику увагу питанням наукових досліджень та відзначив високою оцінкою діяльність кафедр та секцій БДМУ.