• Українська
Студенти БДМУ взяли участь в акції «Відповідальність починається з мене»
Студенти БДМУ взяли участь в акції «Відповідальність починається з мене»

21 жовтня студенти БДМУ активно долучились до оздоровчої вечірньої пробіжки на стадіоні «Буковина», яка проводилась у рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене».

Захід проводився за ініціативи управління молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації та обласного центру «Спорт для всіх».

Найбільш активними учасниками акції виявилися студенти медичного факультету №3, які й отримали в нагороду футболки та інші призи.

Надзвичайно приємно відзначити, що іноземні студенти, які навчаються в нашому університетів все більш активно долучаються до спортивного життя університету і міста. Вони не тільки входять до складу  збірних університету з футболу, баскетболу, настільного тенісу та шахів, але й стають учасниками різноманітних спортивних заходів міста та області.

Корисно знати