• Українська
  • English
ЗРОБИМО УКРАЇНУ ЧИСТОЮ
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
ЗРОБИМО УКРАЇНУ ЧИСТОЮ

ЗРОБИМО УКРАЇНУ ЧИСТОЮ

16 квітня 2011 року в більше ніж у 50 містах України відбулося всеукраїнське прибирання парків, узбіч доріг, скверів та інших зелених зон від сміття. До проекту приєднались десятки громадських організацій України, компанії, волонтери та відомі особистості України.

Ідея проекту – не просто прибрати сміття довкола, а виховати свідоме ставлення до природи, змінити ставлення українських громадян до життєвого простору та прищепити в суспільній свідомості потребу не забруднювати природу, а дбати про довкілля.

Студенти та співробітники Буковинського державного медичного університету також долучилися до проекту і прибрали території прилеглі до студентських гуртожитків (Чорноморська, 13-15; Чернігівська, 1), а також дитячі майданчики по вул. Джамбула, 6, вул. Кобилянська, 13, обкопували дерева на пл. Театральній, брали участь в наведенні належного санітарного стану центрального кладовища м. Чернівці. Упорядковані території біля навчальних корпусів, табір відпочинку «Здоров’я» (с. Репужинці, Заставнівського р-ну).

Щиро дякуєм студентам та співробітникам, які долучилися до проекту!

Корисно знати