• Українська
  • English
Студенти БДМУ – переможці змагань зі спортивного орієнтування

В останні вихідні жовтня в Чернівцях вже традиційно пройшли змагання зі спортивного орієнтування «Парки Буковини».

Турнір проводиться серед студентської та учнівської молоді області і є своєрідним відбором до чемпіонату України. Студенти Буковинського державного медичного університету вже кілька років поспіль успішно виступають цих змаганнях. Не став виключенням і цьогорічний старт.

Змагання тривали два дні,всього на старти вийшло більше 400 учасників. Кожна вікова група отримувала свою дистанцію для змагань, відповідно до фізичної підготовки та вміння самостійно орієнтуватись на незнайомій місцевості.

В перший день змагань 1 місце в групі Ж-18 зайняла студентка 3 курсу спеціальності “Фармація” коледжу БДМУ Скрипа Анна. У групі Ж-21 перемогла студентка 3 курсу спеціальності ,,Педіатрія – Краснова Тая. Друге місце в цій же віковій групі здобула студентка 4 курсу спеціальності «Лікувальна справа» Оробець Антоніна.

Другий день змагань також не залишився без нагород. Срібну нагороду в своїй віковій групі завоювала Оробець Антоніна, а бронзу  виборола Скрипа Анна.

Від імені ректорату щиро вітаємо переможців та їх наставників з високими нагородами та бажаємо подальшого успіху