• Українська
Студенти БДМУ відвідали концерт відомого органіста Сальваторе Пронесті
Студенти БДМУ відвідали концерт відомого органіста Сальваторе Пронесті

2 листопада студенти та викладачі БДМУ мали змогу побачити мистецький перфоменс шоу відомого італійського органіста Сальваторе Пронесті, в якому фантазія органіста мандрувала від уривків із італійських опер аж до Державного гімну України.

Сальваторе Пронесті

Митець навчався грі на органі у маестро Луїджі Челегіна. У 1993 році Сальваторе відкрив власну «Органну крамницю» для будівництва, реставрації та технічного обслуговування органних труб. Сьогодні Сальваторе Пронесті – капельмейстер Капели собору у Вібо Валентія. Нещодавно був запрошений зайняти пост Почесного органіста в соборі своєї єпархії, Мілето-Нікотера-Тропеа.

Паралельно з музично-ремісничою діяльністю Сальваторе виступає з концертною програмою по всьому світу. Як органіст, Сальваторе Пронесті особливо цінний імпровізаціями в різних стилях. Мтець виступав на важливих національних і міжнародних фестивалях, серед яких Брюссель (2015, 2016), Брюгге (2016)

Корисно знати