Студенти БДМУ провели опитування щодо Міжнародного дня студентів

16 листопада напередодні першого професійного свята студенти 4 групи першого курсу медичного факультету №1 (староста Володимир Кошелєв) поцікавилися думкою однокурсників щодо студентського життя та обмінялися побажаннями з нагоди святкувань.

На момент опитування, уже більше 60% першокурсників відчували Міжнародний день студента святом, близько 30% поки що ні а 10% не сприймали своїм. Та привітання і увага з боку однокурсників,  обговорення студентських буднів та святкових подій допомогли налаштуватися на позитив.

Враження першокурсників від навчання:

«Люблю БДМУ! Нехай усі обирають саме цей ВНЗ. Впевнена, що не помилилася з вибором професії».

«Дуже інтенсивне навчання. Переконалась у високому рівні підготовки. Кожний день спланований і кожна моя хвилина «на вагу золота».

«Навчання принесло мені багато нових друзів, нових вражень і безсонних ночей через анатомію…».

«Тут я зустріла багато розуміючих, терплячих людей, які допомагають у навчанні, приємно проводити з ними час».

«Очікувала, що буду отримувати одні «5», а виявилося що «не в казку потрапила».

Від Дня студента найбільше очікують скороченої тривалості занять (63%), зустрічей з друзями (41%), кращих оцінок (36%). Мріють про «5» з хімії та англійської мови.

Найбільше студенти хочуть отримувати стипендію велику-велику, а ще просто виспатися! Бажають усім незабутнього студентського життя, здоров’я, успіхів, терпіння, сили, часу, удачі, мудрості і стати хорошими лікарями.

Ідеального студента вбачають розумним, кмітливим (68%), доброзичливим (47%), без шкідливих звичок – лише 19%! Приємно, що 79% опитаних ідеального студента зустріли серед своїх друзів. А кожний 5-й вважає себе саме таким. Такий підсумок за результатами опитування зробили організатори свята Яна Стринадко та Діана Герасимчук.

Надзвичайно щирі, цікаві, розумні і цілеспрямовані молоді люди! Побажаємо їм здійснення усіх побажань та мрій!

Акцію зорганізувала:куратор 4 групи 1 курсу медичного факультету №1, асистент кафедри соціальної медицини та організації охорони здоров’я Любов Власик