• Українська
ДЕНЬ ВИШИВАНКИ У ЧЕРНІВЦЯХ
ДЕНЬ ВИШИВАНКИ У ЧЕРНІВЦЯХ

5 травня 2011 року в Чернівцях на Центральній площі відбулася патріотична акція «День вишиванки», започаткована студентами на факультеті істрії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича.

В цей день близько 200 студентів Буковинського державного медичного університету підтримали патріотичну акцію та одягнули національні сорочки, щоб відчути себе справжніми українцями, відтворити українську культуру, традиції, яких дотримувадися наші діди-прадіди.

Цього року основною метою дійства стало побиття рекорду Гіннеса за кількістю людей, які зібралися у вишиванках в одному місці. На площі працювала гіннесівська лічильна комісія, яка встановить, чи увійдуть чернівчани в історію та чи перевершать вже існуючий рекорд України у 3 228 людей. Оприлюднення результатів відбудеться вже наступного тижня.

Молоді таланти міста розважали усіх присутніх запальними танцями та піснями, до яких приєдналися викладачі і студенти Буковинського державного медичного університету, незважаючи на прохолодну погоду. На Центральній площі м. Чернівці вирував справжній патріотичний дух.

Корисно знати