• Українська
  • English
Співробітники БДМУ зорганізували змагання до Дня Святого Миколая
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Співробітники БДМУ зорганізували змагання до Дня Святого Миколая

Співробітники БДМУ зорганізували змагання до Дня Святого Миколая

14 грудня у ТРЦ «Панорама» відбулися традиційні змагання для діток спеціальних шкіл-інтернатів.

 

Цього року у змаганнях взяли участь 27 хлопчиків та 13 дівчат зі спеціальної школи-інтернату №4, спеціалізованої школи №1. №2 та №3. Все це дітки до 12 років з вадами слуху, неврологічними захворюваннями та розумовими вадами.

Атмосфера змагань була справді святковою і дружньою, а спортивний азарт лише підсилював її. Діти із задоволенням змагалися, а на майданчиках розгорілися справжні спортивні баталії.

Підтримати юних спортсменів прийшли заступник ректора з іміджевої політики професор Алла Борисюк та асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Віталій Смандич.

Юні тенісисти, крім спортивних нагород, отримали безліч подарунків, підготованих співробітниками кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб та внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини.

Приготували малечі подарунки і студенти  14 групи 2 курсу медичного факультету №1 (куратор – ст викл кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Городинський С.І), 2 групи 3 курсу спеціальності “Фармація” (на основі базової середньої освіти) коледжу БДМУ (куратор – викладач фізичного виховання коледжу БДМУ Єрохова А.А.),  1 та 2 групи спеціальності “Фармація” (на основі повної середньої освіти) коледжу БДМУ (куратори викладач фізичного виховання коледжу БДМУ Скоропадський В.В. та Куриш Я.В.).

Діти були у захваті від нагород та подарунків, які їм підготували організатори.  Кожна команда отримала по два волейбольних м‘ячі, цікаві настільні ігри та багато смаколиків.

Корисно знати