• Українська
Спортсменки БДМУ взяли участь у Новорічному турнірі з баскетболу
Спортсменки БДМУ взяли участь у Новорічному турнірі з баскетболу

Впродовж 22-23 грудня жіноча збірна команда з баскетболу взяла участь у Новорічному турнірі з баскетболу, який був організований федерацією баскетболу області.

Подібні змагання проводяться в області вперше, тому до участі заявилися лише шість команд: ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет», ЧНУ ім. Ю. Федьковича, педагогічного коледжу ЧНУ, ДЮСШ №1 м. Чернівці, ДЮСШ м. Кам’янець-Подільський, політехнічний коледж.

Змагання проходили у спортивному комплексі педагогічного коледжу ЧНУ. Наші дівчата упевнено увійшли до фінальної четвірки змагань, і лише кількох очок не вистачило у боротьбі за бронзу зі спортсменками педагогічного коледжу. Перемогу здобули дівчата з ДЮСШ №1 м. Чернівці, срібло – у спортсменок ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

У складі команди виступали:

Токарюк Юлія – інтерн.

Топоровська Оксана – інтерн.

Громович Катерина –  медичний №2, 6 курс.

Лучіцька Анна – медичний №1, 6 курс.

Мельникович Анна – медичний №4, 3 курс, спеціальність «Педіатрія»

Михальчук Христина – медичний №2, 5 курс.

Корисно знати