Святкування Дня медичної сестри в Чернівецькій області

10 травня 2011 року в палаці “Академічний” відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня медичної сестри. З вітальним словом до присутніх звернулися: голова Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Миколайович Папієв, керуючий у справах Чернівецької обласної ради Аркадій Євгенович Мойсей, заступник Чернівецького міського голови з питань діяльності виконавчих органів Петро Якович Ротар, начальник Головного управління охорони здоров’я Чернівецької облдержадміністрації Ігор Дмитрович Шкробанець, заступник начальника управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради Любов Миколаївна Бабаєнко, голова правління Асоціації медичних сестер Чернівецької області Сидор Захарович Гуменюк, голова обласної ради профспілок Володимир Антонович Шкварковський.

Голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв зазначив, що Чернівецька область стала піонером у реформуванні медсестринства та медсестринської освіти в Україні.

Кращі медичні сестри м. Чернівці та області були нагороджені Грамотами обласної державної адміністрації, Чернівецької обласної ради, Грамотою міського голови, Почесною грамотою Головного управління охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації та управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради, Грамотою Асоціації медичних сестер Чернівецької області, Чернівецької обласної ради профспілок.

З вітальним словом до медичних сестер звернувся ректор Буковинського державного медичного університету, доктор медичних наук, професор Тарас Миколайович Бойчук, який підкреслив високу місію медичної сестри у галузі охорони здоров’я та нагородив Подякою за підготовку кваліфікованих кадрів, активну життєву позицію колективи медичних сестер лікувальних закладів Чернівецької області та м. Чернівці. До слів вітання приєдналися директори Чернівецького, Вашковецького і Новоселицького медичних коледжів Буковинського державного медичного університету Олександр Федорович Кулик, Ілля Сергійович Єфтемій, Микола Миколайович Сащук.

Творча молодь БДМУ, Чернівецького, Вижницького і Новоселицького медичних коледжів подарували глядачам неповторну концертну програму,  розважали усіх присутніх запальними танцями та піснями. Відбувся показ дизайнерських шапочок та халатів, оформлених студентами відділення «Сестринська справа» Чернівецького медичного коледжу.

Святковий концерт супроводжувався виставкою робіт художнього мистецтва, вишивкою, виробів із бісеру та дерева, виконаних студентами Буковинського державного медичного університету, Чернівецького, Новоселицького та Вашковецького медичних коледжів БДМУ.