• Українська
  • English
В БДМУ обговорили питання вищої медичної та фармацевтичної освіти
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
В БДМУ обговорили питання вищої медичної та фармацевтичної освіти

В БДМУ обговорили питання вищої медичної та фармацевтичної освіти

18 квітня в палаці «Академічний» відбулося пленарне засідання навчально-методичної конференції «Актуальні питання вищої медичної та фармацевтичної освіти: досвід, проблеми, інновації та сучасні технології».

 

З вітальним словом до учасників засідання звернувся професор Тарас Бойчук, ректор університету.

Про досвід створення сценаріїв «віртуальних пацієнтів» в рамках реалізації грантового проекту ТАМЕ Erasmus+ поінформував доц. М.Н. Гарас.

Доповідь професора С.В. Дейнеки, доц. А.О. Міхєєва, доц. Н.Д. Яковичук, доц. Д.В. Ротар, доц. О.О. Бліндер, доц. Л.І. Сидорчука висвітлювала питання онлайн-тестування під час лекції як один із засобів підготовки студентів до ЛІІ «Крок 1».

Про готовність студентів 6 курсу до складання субтестів з вакцинопрофілактики у рамках ЛІІ «Крок-2» інформувала доповідь проф. О.К. Колоскової, доц. Т.М. Білоус та проф. Л.А. Іванової.

У доповіді доц. Т.В. Казанцевої, проф. Л.П. Сидорчук, доц. О.А. Петринич, проф. С.В. Білецького та ас. В.В. Бойка йшлося про впровадження міжнародної класифікації первинної медичної допомоги (ІСРС-2) як шлях до оптимізації роботи сімейних лікарів.

Доц. А.М. Бербець поінформував учасників засідання про викладання акушерства та гінекології з застосуванням інтерактивних методик: перспективи застосування симуляційних технологій.

Підвів підсумки конференції доц. І.В. Геруш, проректор з науково-педагогічної роботи, який подякував доповідачам за актуальні доповіді. Також Ігор Васильович висловив слова вдячності співробітникам, які долучилися до організації заходу.

Корисно знати