• Українська
  • English
В БДМУ обговорили питання вищої медичної та фармацевтичної освіти
В БДМУ обговорили питання вищої медичної та фармацевтичної освіти

В БДМУ обговорили питання вищої медичної та фармацевтичної освіти

18 квітня в палаці «Академічний» відбулося пленарне засідання навчально-методичної конференції «Актуальні питання вищої медичної та фармацевтичної освіти: досвід, проблеми, інновації та сучасні технології».

 

З вітальним словом до учасників засідання звернувся професор Тарас Бойчук, ректор університету.

Про досвід створення сценаріїв «віртуальних пацієнтів» в рамках реалізації грантового проекту ТАМЕ Erasmus+ поінформував доц. М.Н. Гарас.

Доповідь професора С.В. Дейнеки, доц. А.О. Міхєєва, доц. Н.Д. Яковичук, доц. Д.В. Ротар, доц. О.О. Бліндер, доц. Л.І. Сидорчука висвітлювала питання онлайн-тестування під час лекції як один із засобів підготовки студентів до ЛІІ «Крок 1».

Про готовність студентів 6 курсу до складання субтестів з вакцинопрофілактики у рамках ЛІІ «Крок-2» інформувала доповідь проф. О.К. Колоскової, доц. Т.М. Білоус та проф. Л.А. Іванової.

У доповіді доц. Т.В. Казанцевої, проф. Л.П. Сидорчук, доц. О.А. Петринич, проф. С.В. Білецького та ас. В.В. Бойка йшлося про впровадження міжнародної класифікації первинної медичної допомоги (ІСРС-2) як шлях до оптимізації роботи сімейних лікарів.

Доц. А.М. Бербець поінформував учасників засідання про викладання акушерства та гінекології з застосуванням інтерактивних методик: перспективи застосування симуляційних технологій.

Підвів підсумки конференції доц. І.В. Геруш, проректор з науково-педагогічної роботи, який подякував доповідачам за актуальні доповіді. Також Ігор Васильович висловив слова вдячності співробітникам, які долучилися до організації заходу.

Корисно знати

Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Обери Університет своєї мрії

Багатотисячний колектив БДМУ запрошує старшокласників, їх батьків та всіх бажаючих на День відкритих дверей ОНЛАЙН