БДМУ активно долучився до святкування 20-річниці незалежності України

Буковинський державний медичний університет займає активну громадську позицію, адже в нашому закладі багато талановитих науковців, креативних та ініціативних студентів. І викладачі, і студенти долучилися до святкування 20-річниці незалежності України. В БДМУ було заплановано цілий ряд заходів: впродовж липня-серпня організовано експозицію в  історико-медичному музеї БДМУ, створено тематичні книжкові виставки в бібліотеці університету, проведено круглі столи.

Представники ректорату разом з ректором Бойчуком Т.М. взяли участь в урочистій академії з нагоди святкування 20-ої річниці незалежності України, яка відбулася 22 серпня у Літньому театрі Центрального парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка.

Голова Чернівецької облдержадміністрації Михайло Папієв привітав буковинців з ювілеєм держави, побажав міцного здоров’я, житейських гараздів, спокійного і мирного життя на своїй землі, впевненості в собі і своїй справі, та вручив славним краянам державні нагороди та відзнаки обласної влади. Серед нагороджених був професор кафедри фізіології ім. Я. Д. Кіршенблата Ходоровський Георгій Іванович, якому було вручено ювілену медаль “20 років незалежності України”.

23 серпня вся Україна святкує День Державного прапора. Урочисте підняття прапора у м.Чернівці відбулося на Центральній площі, до якого долучилися представники професорсько-викладацького складу та ректор БДМУ. Студенти нашого університету взяли участь у молодіжному флеш-мобі, під час якого буковинська молодь, одягнута у вишиванки, розгорнула 20-метровий прапор України. На завершення учасники акції випустили в небо блакитні та жовті кульки, які символізують світле майбутнє молодої держави.