• Українська
  • English
Нові можливості для стоматологів БДМУ
Нові можливості для стоматологів БДМУ

Нові можливості для стоматологів БДМУ

 

22 серпня 2011 року відбулося урочисте відкриття нового навчально-лікувального стоматологічного корпусу Буковинського державного медичного університету, що по вул. Марка Вовчка, 2, де будуть функціонувати дві кафедри: терапевтичної стоматології та ортопедичної стоматології.

Упродовж останнього року проводився ремонт цього приміщення, яке рішенням сесії Чернівецької міської ради було передане в довготривале користування Буковинському державному медичному університету. Наразі ремонт завершено, клінічні зали обладнано сучасними стоматологічними установками класу Diplomat та SATVA, новітнім рентгенустаткуванням, створено нову лекційну залу. Крім того, в центрі, після отримання відповідної ліцензії, надаватимуться стоматологічні послуги.

Зазначимо, що стоматологічний факультет – один із наймолодших факультетів БДМУ (його створено 1 вересня 2008 року). Минулого року відбувся перший випуск – 100 лікарів-стоматологів отримали диплом спеціаліста. Тепер вони продовжують навчання в інтернатурі нашого університету. Отож, відкриття нового корпусу стане яскравим доповненням матеріально-технічної бази закладу, що забезпечить високоякісну підготовку майбутніх фахівців-стоматологів.

На урочистому відкритті були присутні високоповажні гості: голова Чернівецької обласної державної адміністрації Папієв Михайло Миколайович, заступник чернівецького міського голови Паскар Олександр Євгенович, начальник ГУОЗ Чернівецької ОДА Шкробанець Ігор Дмитрович, начальник УОЗ Чернівецької міської ради Незборецький Ігор Володимирович.

З вітальним словом виступив ректор Буковинського державного медичного університету Тарас Миколайович Бойчук. Він висловив упевненість у тому, що створені умови дадуть студентам стоматологічного факультету ще більше можливостей для результативного навчання, і побажав усім здоров’я, успіхів, професійного росту та нових звершень у розвитку стоматології в Україні.

Зі щирими словами привітання виступили поважні гості. Зокрема, голова Чернівецької обласної державної адміністрації Папієв Михайло Миколайович зазначив, що підготовка лікарів-стоматологів має велике значення для розвитку медицини краю. Він підкреслив важливість відкриття центру, адже це один із перших кроків до створення університетської клініки.

Начальник Головного управління охорони здоров’я Чернівецької облдержадміністрації Шкробанець Ігор Дмитрович також привітав професорсько-викладацький склад та студентів факультету з такою гарною подією.

Для виконання почесної місії – урочистого перерізання стрічки і відкриття центру – було запрошено голову Чернівецької ОДА Папієва Михайла Миколайовича та ректора БДМУ Бойчука Тараса Миколайовича.

Після перерізання стрічки декан стоматологічного факультету, професор кафедри хірургії Білоокий В’ячеслав Васильович провів екскурсію по приміщеннях центру та ознайомив присутніх з історією факультету. Він зазначив, що нині на факультеті навчається 490 студентів, а навчальний процес на ньому забезпечують 240 викладачів, з них: 39 – докторів наук, професорів, 141 – кандидат наук, доцент. Крім того, до складу вченої ради стоматологічного факультету входять сім кафедр: анатомії, топографічної анатомії та оперативної хірургії; гістології, цитології та ембріології; дитячої хірургії та отоларингології; пропедевтики внутрішніх хвороб, клінічної імунології та алергології; хірургічної та дитячої стоматології; терапевтичної стоматології та ортопедичної стоматології.

Отже, з першого вересня перед студентами-стоматологами відкриються нові можливості й нові перспективи.

Відео-канал університету

ПРИВАТБАНК

Отримувач платежу
Мельничук Олександр Миколайович
Картка
4731 1856 3202 3484
IBAN:
UA593052990262086400936203888
Рахунок отримувача:
262086400936203888
Приват24 – https://www.privat24.ua/send/a1v11

МОНОБАНК

🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/7xFpdiBGs
💳Номер картки банки
5375 4112 0409 0778

Корисно знати