• Українська
  • English
Спортклуб БДМУ зорганізував естафети для школярів міста
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Спортклуб БДМУ зорганізував естафети для школярів міста

Спортклуб БДМУ зорганізував естафети для школярів міста

З нагоди Всесвітнього Олімпійського Дня в Україні Спортивний клуб БДМУ провів змагання з ігрових естафет для студентів та школярів міста.

 

Цього року на майданчику стадіону «Буковина» зустрілися команди загальноосвітніх шкіл №4, спеціалізованої школи-інтернату №4, Чернівецького медичного коледжу БДМУ та нашого університету. Ці змагання проводяться п’ятий рік поспіль і вже стали популярними серед школярів міста, але цього року на відкритому майданчику вони проходили вперше.

До програми змагань були включені різноманітні естафети та конкурси. Учасники змагалися у стрибках, бігу, «посадці картоплі» та багатьох інших. Впродовж всіх естафет лідери змінювали один одного, до самого кінця не можливо було передбачити переможця. Відвідувачі стадіону та спортмени, які там займалися, долучилися до числа вболівальників, то ж у кожної команди з‘явилася своя група підтримки, що додало змаганням ще більше емоційності.

Цього року перемогу святкувала команда БДМУ, срібло та бронзу розіділи коледж БДМУ та школа-інтернат №4, які набрали однакову кількість балів, то ж срібного номінанта довелося визначати за кількістю виграних окремих естафет. Але жоден учасник не залишився без нагороди, а всі присутні на святі отримали у нагороду гарний настрій і позитивні емоції.

Корисно знати

Ми у Facebook

Новини та події