Змагання з міні-футболу з нагоди Олімпійського дня в Україні

17 травня на штучному футбольному майданчику стадіону «Буковина» пройшли змагання з міні-футболу серед жіночих команд з нагоди Олімпійського дня в Україні.

Цей турнір вже шостий рік поспіль організовує спортивний клуб БДМУ. Цього року у турнірі брали участь команди: Збірна шкіл міста Чернівці; збірна Чернівецького медичного коледжу БДМУ; команда «Буковинська надія» (с. В. Кучурів), та нашого університету.

Наші дівчата були беззаперечно найсильнішими. Вони здобули переконливу перемогу у всіх своїх суперниць. Проте команди суперниці не засмучувалися, адже це були команди, які отримали безцінний змагальний досвід з сильним суперником.

Приємно відзначити, що більша половина нашої команди на даний час тренується у складі збірної команди Чернівецької області, яка є професійною командою.

Вітаємо наших футболісток з успішним виступом та бажаємо майбутніх перемог у всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

У складі команди виступали:

Дзьоба Іванна – медичний факультет №2, спеціальність «Лікувальна справа», 5 курс;

Смішна Олександра – медичний факультет №2, спеціальність «Лікувальна справа», 5 курс;

Рабченюк Катерина – медичний факультет №2, спеціальність «Лікувальна справа», 5 курс;

Гуцкал Адріана – фармацевтичний факультет, спеціальність «Фармація»,  5 курс;

Шпряха Юлія – медичний факультет №2, спеціальність «Лікувальна справа», 6 курс;

Процюк Діана – стоматологічний факультет, 1 курс;

Дані Дар‘я – стоматологічний факультет, 1 курс.