• Українська
  • English
Cтуденти БДМУ – призери міських змагань зі спортивного орієнтування
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Cтуденти БДМУ – призери міських змагань зі спортивного орієнтування

Cтуденти БДМУ – призери міських змагань зі спортивного орієнтування

У травні місяці в Україні вже шостий рік поспіль відзначають Всесвітній день спортивного орієнтування.

 

Відповідно до календарного плану спортивних заходів в Чернівецькій області в м. Чернівці під егідою міського спортивного управління в період з 21 по 24 травня 2018 року проведені відкриті міські змагання присвячені Всесвітньому дню спортивного орієнтування.

21 травня змагання проводилися на території Центрального парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка. А в середу 23 травня змагання відбулися в житловому районі між вул. Шкільна та Сагайдачного та на території Площі Святої Марії.

Активну участь у цих змаганнях взяли студенти 2-го курсу медичного факультету №1 БДМУ: академічні групи № 4 та групи № 8. З правилами орієнтування та планування маршруту на місцевості студентів ознайомила асистент кафедри біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії Бевзо В.В. (майстер спорту України зі спортивного орієнтування).

Студенти обох груп, такі як Огороднік Роман, Журавель Дмитро, Романюк Ганна, Черней Атастасія, Усік Ярослава, Жарко Оксана уже другий рік активно приймають участь в змаганнях зі спортивного орієнтування, тому набутий досвід дозволив показати гарний результат.

21 травня, в перший день змагань, в числі переможців у віковій групі Ж-18 були студентки – Романюк Ганна, Жарко Оксана, Черней Атастасія, які здобули відповідно золоту, срібну та бронзову медалі. Приємно відмітити, що і на другий день дівчата посіли призові місця – Романюк Ганна (2 місце), а  Усік Ярослава (3 місце).

Їх наставник ас. Бевзо В.В. стала абсолютним переможцем у ветеранській групі.

Корисно знати