• Українська
День фізичної культури і спорту відзначили у БДМУ
День фізичної культури і спорту відзначили у БДМУ

Другі вихідні вересня у Буковинському державному медичному університеті

традиційно відзначали День фізичної культури і спорту. Напередодні впродовж кількох днів в університеті проводилися змагання з різних видів спорту.

У п’ятницю спортсмени коледжу вже традиційно вранці у п’ятницю провели свою спортивну акцію: на галявині парку вони виконували вправи гігієнічної гімнастики та запрошували всіх бажаючих займатися разом з ними.

Змагання з міні-футболу пройшли в суботу на штучному майданчику стадіону «Буковина». У турнірі взяли участь 3 команди: команда Центру екстреної медичної допомоги (ЦЕМ), студентська збірна БДМУ та команда «БукФам», клубна команда, у складі якої виступають студенти та співробітники БДМУ і лікарі. Турнір закінчився в суботу перемогою команди ЦЕМ, студентська команда здобула срібло, «БукФам» – треті.

У цей же день відбулися змагання з тенісу настільного та дартсу.

Корисно знати