Першокурсники БДМУ провели бал знайомств

У Буковинському державному медичному університеті віддавна стало традицією наприкінці вересня проводити бал знайомств першокурсників. Цього року свято провели у палаці «Академічний» 27 вересня.

До складу журі, яке оцінювало виступи конкурсантів, увійшли: проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Ніна Зорій (голова журі),голова ради кураторів, доцент кафедри іноземних мов Валентина Синиця, художній керівник палацу «Академічний Валентина Головко, художній керівник Народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Трембіта» Леся Зюбак-Романчук, хормейстер Народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Трембіта», керівник вокальної студії  палацу «Академічний» Тетяна Д’яченко, лікар клінічної ординатури Обласної клінічної лікарні, голова студентської ради БДМУ 2014-2015 рр. Анна Рибарчук, голова Студентської ради БДМУ Юлія Паранюк.

Отже, вітаємо цьогорічних переможців у номінаціях:

«Вокальне мистецтво» – медичний факультет №2

«Глядацькі симпатії» – фармацевтичний факультет

«Інструментальне мистецтво» та «Відкриття року» – стоматологічний факультет.

«Харизматичність» медичний факультет №4

«Оригінальність» коледж БДМУ

«Театральне мистецтво» та «Найкращий сценарій» – медичний факультет №1.

Ведучими свята, які презентували виступи студентів були Антон Іваніцький та Яна Сиротюк.

Поки журі підраховували голоси, для конкурсантів і гостей свята вітали художніми номерами учасники вокальної студії палацу «Академічний».

На завершення свята Ніна Зорій подякувала всім учасникам Балу знайомств за чудову підготовку, яка відзначила, що всі першокурсники достойно презентували свої факультети та ще раз довели, що студенти БДМУ – здібні й талановиті не тільки у навчанні. Також проректор висловила вдячність за допомогу в підготовці та підтримку на конкурсі першокурсників студентським деканам, деканам факультетів, директору коледжу БДМУ, головним кураторам та членам журі.

Від імені ректорату щиро вітаємо всіх учасників свята та бажаємо успіхів й здобутків у навчанні та у творчості.