• Українська
Ми повинні пам’ятати про їх подвиг
Ми повинні пам’ятати про їх подвиг

22 червня у Чернівцях відбувся мітинг, приурочений Дню скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. “Ми зобов’язані пам’ятати про подвиг ветеранів-визволителів та віддати їм належну шану, забезпечити гідне життя”, – зазначив у своєму виступі Михайло Папієв, голова Чернівецької обласної державної адміністрації.

Вшанувати пам’ять всіх загиблих у війні, покласти квіти та вінки до меморіалу Ф.Боброву у Центральному парку культури та відпочинку прийшли керівники області та міста, представники громадських організацій, навчальних закладів, жителі міста. Від Буковинського державного медичного університету участь у мітингу взяли члени ректорату на чолі з ректором Т.М. Бойчуком та представники Студентської ради вишу.

Корисно знати