• Українська
Команда БДМУ – серед переможців спартакіади медичних працівників
Команда БДМУ – серед переможців спартакіади медичних працівників

31 жовтня 2018 року відбувся другий етап спартакіади медичних працівників Чернівецької області, зорганізовані профспілкою медичних працівників області. До слова, ці змагання набувають все більшої популярності.

До прикладу, у футбольному турнірі, що проходив у травні, де перемогла команда БДМУ, брали участь 12 команд, а минулого року – 7. Осінні змагання, до програми яких увійшли настільний теніс, шахи та гирьовий спорт, зібрали 17 команд, в той час, як минулорічні, були представлені  лише дев’ятьма.

Традиційно, наша команда достойно представила університет у всіх видах спорту. У настільному тенісі перемогу впевнено здобула старший викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Куліш Н.М. Так само із золотою нагородою закінчив змагання з гирьового спорту керівник гуртка коледжу БДМУ Семенов П.В. Бронзову нагроду у гирьовому спорті виборов викладач коледжу БДМУ Скоропадський В.В.

Корисно знати