• Українська
Кращі спортсмени БДМУ отримали заслужені нагороди
Кращі спортсмени БДМУ отримали заслужені нагороди

22 травня у спорткомплексі Буковинського державного медичного університету відбулося урочисте нагородження кращих спортсменів 2011-2012 навчального року. Привітати спортсменів прийшли проректор з науково-педагогічної роботи доцент Ігор Геруш, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Ніна Зорій, голова профкому БДМУ доцент Петро Ковальчук, голова ради наставників БДМУ доцент Валентина Синиця, головний наставник медичного факультету №4 з ВММіФФ Світлана Семененко та голова студентського парламенту Буковини Віталій Смандич.

Грамотою Буковинського державного медичного університету були нагороджені студенти, які стали переможцями та призерами змагань міста, області, всеукраїнських та міжнародних змагань. За підсумками року 99 студентів БДМУ стали переможцями та призерами таких змагань. Двоє наших студентів стали призерами Чемпіонату України з карате. Троє студентів брали участь у міжнародних змаганнях, одна з них стала Чемпіонкою світу (Мельничук Анастасія – стоматологічний факультет, ІІ курс).

Свої нагороди також отримали переможці та призери 56-ї Спартакіади БДМУ з баскетболу, волейболу, боротьби, футболу, настільного тенісу, шахів, легкої атлетики. Урочисто вітали переможця у загальнокомандному заліку – медичний факультет №1. Особливо вшановували на святі наших випускників, які всі роки навчання захищали честь університету на змаганнях різного рівня.

Корисно знати