• Українська
  • English
Студенти БДМУ привітали співробітників – ветеранів із Днем Перемоги
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Студенти БДМУ привітали співробітників – ветеранів із Днем Перемоги

Студенти БДМУ привітали співробітників – ветеранів із Днем Перемоги

З нагоди відзначення 67 річниці Перемоги в Буковинському державному медичному університеті було проведено свято для співробітників – ветеранів Великої Вітчизняної Війни та локальних війн.

Привітав ветеранів ректор університету професор Т.М. Бойчук, який висловив слова великої вдячності та сердечної поваги до всіх присутніх, побажав ще не раз зустрітися у такому складі. Також ректор разом із Головою профспілкового комітету П.Є. Ковальчуком вручили ветеранам подяки та грошові винагороди: професору І.К. Владковському, доценту Д.А. Чумаку, І.В. Цимбалюку, Л.М. Ісперовій, В.Д. Лободі, В.І. Шарлей, К.В. Максимову, професору Г.І. Ходоровському.

Після урочистого вручення ветерани мали можливість поспілкуватися за товариським обідом, а учасники Народного аматорського ансамблю пісні і танцю “Трембіта” подарували присутнім чудові вітання – пісні військових років.

На жаль, не всі співробітники університету – ветерани взяли участь у святкуванні в зв’язку зі станом здоров’я. Саме тому студенти-волонтери та представники профкому Буковинського державного медичного університету зі щирими вітаннями та подарунками завітали до кожного, хто не зміг прийти.

Корисно знати