• Українська
Благодійна акція студентів БДМУ
Благодійна акція студентів БДМУ

29 березня 2012 відбулася благодійна акція за участю студентів фармацевтичного факультету та викладачів БДМУ, під час якої було зібрано кошти на матеріальну допомогу для дитячого будинку “Ромашка”, що в селі Оршівці.

До акції долучилися всі студенти та куратори фармацевтичного факультету, студенти ІІ і ІІІ курсу медичних факультетів №1 та №2, а також викладачі кафедр медичної та фармацевтичної хімії; біоорганічної хімії і біологічної хімії та клінічної біохімії, патологічної фізіології, фармації.

4 квітня 2012 року студенти медичного факультету №4 з віділенням молодших медичних і фармацевтичних фахівців Буковинського державного медичного університету відвідали з благодійною акцією Обласний будинок дитини.

До акції долучилися куратори кафедри фармації: Грицяк Р.Ю., Гудзь Н.А., Драчук В.М., Ежнед М.А., Ровінський О.О., а також відповідальний куратор факультету С.Б. Семененко. Вихованці будинку отримали подарунки, а студенти із задоволенням поспілкувалися із дітками.

19 квітня студенти ІІ курсу 8 групи стоматологічного факультету БДМУ разом із куратором, викладачем кафедри медичної біології, генетики та фармацевтичної ботаніки, Ю.М. Вепрюком та старшим лаборантом О.О. Громик відвідали Чернівецьку спеціалізовану дошкільну дитячу установу № 31.

Студенти привітали діток з Великоднем та принесли їм подарунки.

Відрадно, що студенти-медики постійно відвідують дитячі будинки, привозять дітям гостинці і роблять це із задоволенням та від щирого серця. Дякуємо усім, хто не залишився байдужим і зробив свій внесок у добру справу.

Корисно знати