• Українська
Вельмишановні співробітниці Буковинського державного медичного університету!
Вельмишановні співробітниці Буковинського державного медичного університету!

Прийміть щиросердні вітання з нагоди чудового весняного свята –
8 Березня!

Уособлюючи найкращу частину колективу, Ви робите значний внесок у розвиток всіх напрямків діяльності університету. Прийміть щиру вдячність за сумлінну працю, розуміння, сердечність, милосердя, якими сповнені Ваші душі.

В цей весняний святковий день хочу побажати всім жінкам здійснення всіх заповітних мрій та задумів. Нехай кожен день радує вас увагою рідних, а життя наповнюється новими враженнями, позитивними емоціями та яскравими відкриттями. Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших добрих починаннях. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість.

З повагою,
Ректор                                                                  Т.М. Бойчук

Корисно знати