Обираємо майбутню професію

10 лютого в Буковинському державному медичному університеті проведено День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків. Від імені ректорату та професорсько-викладацького складу усіх присутніх привітав доцент Ігор Геруш, проректор з науково-педагогічної роботи, який розповів про навчання в БДМУ, про основні здобутки вишу на сьогодні.

Умови та правила прийому на навчання до вишу у 2013-2014 році, напрями і спеціальності, за якими проводиться підготовка в університеті оголосив доцент Володимир Глубоченко, відповідальний секретар приймальної комісії, декан медичного факультету №2.

Професор Роман Булик, відповідальний за профорієнтаційну роботу університету повідомив присутніх про активне функціонування підготовчих курсів та про роботу сайтів “Інформаційний центр абітурієнта БДМУ” та “Центр підготовки абітурієнта БДМУ”, де викладена актуальна і корисна інформація для успішної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

З факультетами та спеціальностями, за якими ведеться підготовка в університеті ознайомили присутніх асистент Олександр Буряк, заступник декана медичного факультету №1, доцент Сергій Сокольник, заступник декана стоматологічного факультету, доцент Петро Присяжнюк, декан фармацевтичного факультету, професор Таміла Сорокман, декан медичного факультету №4 та доцент Тамара Грачова, директор коледжу БДМУ. Про підготовку фахівців зі спеціальності “Медична психологія” розповіла доцент Ніна Зорій, завідувач кафедри психології та соціології. З студентським самоврядуванням та відпочинком студентів БДМУ ознайомив Василь Мосійчук, голова Студентської ради вишу. На завершення для абітурієнтів та їхніх батьків проведено оглядову екскурсію, кафедрами та науковою бібліотекою університету.