• Українська
Фахівці БДМУ взяли участь у Всеукраїнському проекті

11 вересня з нагоди Всесвітнього дня надання першої медичної допомоги викладачі нашого закладу освіти стали учасниками проекту KIDS SAVE LIVES.

20210911_125016
20210911_114211
20210911_112947
20210911_112826

В заході взяла участь команда COSMIT в особі керівника навчально-тренінгового центру симуляційної медицини, асистента кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб – Віталія Смандича та кандидата медичних наук, асистента кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини – Олексія Годованця.

Фахівці БДМУ взяли участь у Всеукраїнському проекті

«В цей день Всеукраїнська Рада Реанімації, разом з іншими учасниками провела 100 курсів BLS по всій Україні. Мета цього заходу це навчити більше 1000 школярів по Україні навичкам надання першої медичної допомоги. Курсантами в Чернівцях стали учні багатопрофільного ліцею №11 «Престиж» віком 12-17 років. Їхній приклад має стимулювати дорослих також отримувати навички надання першої медичної допомоги,» – розповів під час заходу Віталій Степанович.

Корисно знати