• Українська
  • English
Збірна БДМУ з волейболу у трійці кращих
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Збірна БДМУ з волейболу у трійці кращих

Збірна БДМУ з волейболу у трійці кращих

Упродовж 11-13 лютого 2013 року в спорткомплексі Буковинського державного медичного університету проходили змагання ХІ Універсіади області з волейболу сере жіночих команд. Наші дівчата вперше за багато років піднялися на п‘єдестал пошани, здобувши бронзу. Лише травма однієї з основних учасниць – Мухіної Анастасії (медичний факультет №1, 5 курс) завадила нашим дівчатам пройти у фінал і боротися за золоті медалі.

Цього року наша команда значно посилилася професійними спортсменками (Янчак Аліна та Цепа Юлія – медичний факультет №1; Кадира Неля – медичний факультет №2, Гаврих Анна – стоматологічний факультет). Це дало можливість тренеру команди – викладачу кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Ігорю Хавруняку заявити команду для участі у волейбольній Жіночій Лізі Буковини. Вони вже досить успішно відіграли перший тур цих змагань, який відбувся в Новоселиці. Попереду черговий тур 17 лютого, який пройде у нашому університеті.

На початку березня (1-3) збірна БДМУ планує взяти участь у ІІІ Міжнародному турнірі з волейболу серед жіночих команд пам‘яті Б.Завальського у м. Івано-Франківськ. Сподіваємося майбутні старти будуть для дівчат успішними і дозволять зробити ще кілька кроків вперед у спортивному зростанні.

Корисно знати