• Українська
“Ангели пам’яті” на Центральній площі Чернівців
Тиха акція "Ангели пам’яті"

“Ангели пам’яті” на Центральній площі Чернівців

Студенти Буковинського державного медичного університету долучилися до тихої акції “Ангели пам’яті” та вшанували Героїв Небесної Сотні.

Чернівчани та гості міста приходять з паперовими білими ангелами, щоб вшанувати Героїв, які 6 років тому віддали своє життя у Києві на Майдані.

Також на Центральній площі сьогодні діятиме фотовиставка «Євромайдан в Чернівцях та Революція Гідності в Києві».

Читайте ще: Вдячні за свободу

О 17 годині відбудеться народне віче-реквієм «Героїв пам’ятаємо! Майдан не зрадимо!»

Моя батьківщина –Україна

“До дня пам’яті Героїв Небесної Сотні ми провели патріотичний захід «Моя батьківщина – Україна»” – розповідаєОксана Панімарчук.

На заході був присутній учасник Революції Гідності та АТО молодший лейтенант Микулинський Андрій, який поділилися своїми спогадами, що його спонукало піти на Євромайдан і відстоювати наші кордони, як потрапив на схід України та був учасником бойових дій.

Андрій Іванович розповів студентам про революційні події зими 2013-2014 років, які забрали життя понад ста активістів Майдану та військові будні учасників АТО їх побут, солдатську єдність і велику допомогу волонтерів.

Корисно знати

Ми у Facebook