• Українська
  • English
Асистент БДМУ взяв участь у зустрічі Президента України Володимира Зеленського з представниками Альянсу європейських університетів

Асистент БДМУ взяв участь у зустрічі Президента України Володимира Зеленського з представниками Альянсу європейських університетів

11 травня асистент кафедри онкології та радіології Сергій Говорнян, який перебуває на стажуванні в університеті Сантіаго де Компостела (Іспанія), відвідав онлайн-зустріч зі студентами Альянсу європейських університетів EUniWell. Зустріч об’єднало 11 університетів Європи з загальною кількістю студентів у 337 тисяч.


Президент України Володимир Зеленський виступав перед студентами різних університетів Європи. У своєму виступі він наголосив на важливості сміливості у всіх сферах життя – і в житті людини, і в житті держави, і в житті всього нашого континенту.

Президент України також побажав кожному студенту та студентці знайти ту сферу, в якій їхня сміливість зможе дати більше свободи і можливостей всій Європі. Також під час заходу студенти мали можливість задати Президенту питання.

Загалом, участь у подібних заходах сприяє розвитку культури діалогу, розширенню світогляду та професійному зростанню. Продовжуючи своє стажування в Іспанії, Сергій Говорнян активно планує використовувати набуті знання та досвід у подальшій роботі на кафедрі онкології та радіології БДМУ.

Корисно знати