17 травня – Всесвітній день боротьби з артеріальною гіпертензією. Саме сьогодні розпочинається місяць боротьби з артеріальною гіпертензією, який триватиме до 21 червня.
Мета проєкту – залучити чернівчан старше 40 років до обов’язкового профілактичного огляду у лікаря із замірами тиску. А людей з артеріальною гіпертензією – до систематичного лікування, яке може врятувати життя.
Активно до інформаційної кампанії долучаються викладачі та лікарі-інтерни Буковинського державного медичного університету. Саме вони упродовж усієї кампанії працюватимуть у пунктах безкоштовного вимірювання тиску у різних точках міста.
- 17 травня – біля Чернівецької міської ради (Центральна площа, 1)
- 18 травня та 1 червня – Парк імені Тараса Шевченка
- 26 травня та 6 червня – вулиця Ольги Кобилянської 54/51
Сьогодні пункт безкоштовного вимірювання тиску біля Чернівецької міської ради (Центральна площа, 1). Там працюють викладачі кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб: доцентка Ірина Горбатюк асистентка Іванна Рачинська та лікарі-інтерни: Дидилюк Богдан, Бамбуряк Тетяна, Чіпріан Гаіна, Латіш Анна, Бойчук Ігор, Попович Оля Королюк Олару Анастасія.
Тут можна також заповнити анкету для участі у розіграші подарунків. Додатково чернівчани отримали смаколики та інші приємності. Пункти вимірювання тиску будуть на різних локаціях міста упродовж місяця. Детальні адреси можна знайти на сайті акції.
Долучайтесь до місяця боротьби з артеріальною гіпертензією. Зверніться до сімейного лікаря задля перевірки артеріального тиску. Розкажіть близьким про ризики артеріальної гіпертензії та допоможіть їм відвідати лікаря. Поміряйте тиск. Подбайте про серце!
Проєкт реалізує компанія СІVITTA тa Центр економічного відновлення (ЦЕВ) у рамках проєкту ініційованого Управлінням охорони здоров’я Чернівецької міської ради та Бюро ВООЗ в Україні, за фінансової підтримки Уряду Канади та в межах Партнерства з універсального охоплення послугами охорони здоров’я.