• Українська
  • English
БДМУ партнер ІІ фази Україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти»

БДМУ партнер ІІ фази Україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти»

Маємо приємну звістку як для студентства, так і для викладачів нашого університету. БДМУ, пройшовши конкурс, увійшов до 11 кращих закладів освіти і утвердив свій статус закладу партнера ІІ фази Україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти».
Ми й надалі спільно реалізовувати заходи, які допоможуть якісно впровадити зміни в освіті, переосмислити підходи до роботи зі студентами, комплексно покращувати компетенції майбутніх медичних працівників та не тільки.
Конкурс був достатньо серйозним, адже заявки на участь подали потужні заклади освіти, проте наші ідеї, наше бачення участі в проєкті переконали комісію, що саме БДМУ достойний бути у ІІ турі.
«…В другій фазі ми прагнемо залучити до проєктного майданчика ті заклади, які з одного боку мають вже свої унікальні досягнення, але також і відкриті до змін і співпраці”, — зазначає Тетяна Черниш, керівниця офісу впровадження україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти».
«Відбір закладів-партнерів для ІІ фази проєкту був великим викликом. Відчутно, що кожен з аплікантів старався не справити враження на комісію, але, добре проаналізувавши свій заклад, відверто говорив про виклики та бачення їх подолання. Ми в команді цінуємо прозорість і щирість та вважаємо, що спільні цінності допомагають ефективно працювати й покращуватися – і саме таким заявками надали перевагу. Вітаю нові заклади в великій команді україно-швейцарського проєкту і обіцяю, що легко не буде, однак буде цікаво, захопливо і мотиваційно!», – підсумовує Олена Ігнащук, координаторка з медичної освіти Україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти».

Корисно знати