• Українська
  • English
БДМУ продовжує співпрацю з клінікою Шлезвіг-Гольштайн
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram

БДМУ продовжує співпрацю з клінікою Шлезвіг-Гольштайн

19 січня в.о. ректора БДМУ професорка Оксана Андрієць зустрілася із доктором медицини, старшим лікарем Клініки трансплантологічної хірургії Григорієм Лапшиним.

Під час зустрічі обговорено питання продовження та розширення співпраці між Університетською клінікою Шлезвіг-Гольштайн, м. Любек (Німеччина) та нашим закладом вищої освіти.

В зустрічі взяли участь професорка Маряна Грицюк, проректорка закладу вищої освіти з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків і доцент Олксандр Буряк, декан медичного факультету №1.

Зауважимо, що Університетська клініка Шлезвіг-Гольштайну є другою в Німеччині за розмірами після берлінської Charité і, працюючи в цій клініці, пан Лапшин активно сприяє в наданні благодійної допомоги медичним закладам України. Зусиллями співробітників клініки організовано передачу медичного обладнання, медикаментів та різноманітної гуманітарної допомоги численним містам та селищам України.

Аналітична довідка

Офіційна угода між Буковинським Державним Медичним Університетом та Університетом м. Любек (Німеччина) була підписана у 2005 р., а вже з 2006 р. розпочато обмін студентами між нашими навчальними закладами. З 2006 по 2018 рік 52 студенти БДМУ пройшли літнє стажування в Університетській Клініці Шлесвіг-Гольштайн Університету м. Любек. За роки співпраці БДМУ прийняв на стажування 16 студентів з Університету м. Любек.

Корисно знати