• Українська
  • English
БДМУ співпрацюватиме з Університетом Катанії (Італія).

БДМУ співпрацюватиме з Університетом Катанії (Італія).

Під час робочого візиту у межах проєкту Safemed+ делегація Буковинського державного медичного університету зустрілася із керівництвом Катанійського університету.

Зауважимо, що Університет Катанії – найбільший університет Сицилії. Заснований в 1434 році, налічує більше 60 тисяч студентів та 22 відділення (факультети), входить в асоціацію середземноморських університетів UNIMED.

Професор Ігор Геруш, ректор БДМУ обговорив з ректором Університету Катанії професором Франческо Пріоло питання подальшої співпраці між університетами. Під час бесіди Ігор Васильович подякував представникам університету Італії та всім італійцям за всебічну підтримку України. Також ректор БДМУ наголосив на важливості такої підтримки, адже не зважаючи на війну, ми як заклад вищої медичної освіти докладаємо усіх зусиль, щоб надавати якісні освітні послуги – готувати кваліфікованих сучасних лікарів.

Окремо відбулася зустріч ректора Ігоря Геруша, проректорки з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Мар’яни Грицюк, координаторки робочої групи з грантової політики Тетяни Білоус з проректоркою з міжнародних зв’язків Катанійського університету Лучією Заппалою та співробітниками міжнародного відділу закладу освіти. Представники університетів обговорили питання підписання договору про подальшу співпрацю, яка відкриє можливість для викладачів, студентів та здобувачів БДМУ брати участь у міжнародних стажуваннях, освітніх програмах, у програмах академічної мобільності, розробці спільних наукових проєктів.

Корисно знати