• Українська
  • English
БДМУ та медичний центр «БАЗИСМЕД» розпочали співпрацю
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram

БДМУ та медичний центр «БАЗИСМЕД» розпочали співпрацю

8 грудня в.о. ректора БДМУ професорка Оксана Андрієць та директор товариства з обмеженою відповідальністю «БАЗИСМЕД» Олександр Самбольський підписали договір про співпрацю.

Договір підписаний з метою налагодження двостороннього співробітництва та встановлення партнерських зв’язків, спрямованих на підвищення кваліфікації та фаховості медичного персоналу медичного центру, професійний розвиток науково-педагогічних працівників університету, практичну підготовку осіб, які навчаються в закладі вищої освіти, обмін досвідом у сфері медичного обслуговування.

Керівники установ обговорили проведення спільних освітніх наукових та інформаційних заходів, спрямовані на підвищення обізнаності студентської спільноти університету, співробітників сторін в цілому та окремих цільових груп щодо вдосконалення навчальних програм та методик викладання у сфері медичного обслуговування населення із врахуванням практики застосування доказової медицини закладами охорони здоров’я у Чернівецькій області.

Також укладено договір щодо проходження переддипломної практики студентами фахового коледжу БДМУ на базі медичного центру «Базисмед».

Корисно знати