• Українська
  • English
Бережемо стоматологічне здоров’я юних буковинців
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Бережемо стоматологічне здоров’я юних буковинців

Бережемо стоматологічне здоров’я юних буковинців

За ініціативи Буковинського державного медичного університету, зокрема кафедри стоматології дитячого віку в школах області розпочато цикл стоматологічних оглядів учнів.

Дані заходи проводяться за погодженням з Департаментами охорони здоров’я та освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації.

Науковці БДМУ під час оглядів будуть аналізувати дані стосовно стоматологічних захворювань задля покращення ситуації та збереження стоматологічного здоров’я юних буковинців.

Адже, як стверджують співробітники кафедри – профілактика та раннє виявлення різноманітних стоматологічних хвороб допоможе в майбутньому уникнути багатьох захворювань всього організму.

Зауважимо, що крім обстежень з дітками проводиться і санітарно-просвітницька робота. Студенти та викладачі розповідають школярам про гігієну ротової порожнини: як правильно чистити зуби, як підбирати зубні щітки, пасти та зубні нитки. Розповідають про сучасні програми і мобільні додатки, котрі у формі гри вчать діток берегти стоматологічне здоров’я.

Корисно знати