• Українська
Бережемо стоматологічне здоров’я юних буковинців
Бережемо стоматологічне здоров’я юних буковинців

За ініціативи Буковинського державного медичного університету, зокрема кафедри стоматології дитячого віку в школах області розпочато цикл стоматологічних оглядів учнів.

Дані заходи проводяться за погодженням з Департаментами охорони здоров’я та освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації.

Науковці БДМУ під час оглядів будуть аналізувати дані стосовно стоматологічних захворювань задля покращення ситуації та збереження стоматологічного здоров’я юних буковинців.

Адже, як стверджують співробітники кафедри – профілактика та раннє виявлення різноманітних стоматологічних хвороб допоможе в майбутньому уникнути багатьох захворювань всього організму.

Зауважимо, що крім обстежень з дітками проводиться і санітарно-просвітницька робота. Студенти та викладачі розповідають школярам про гігієну ротової порожнини: як правильно чистити зуби, як підбирати зубні щітки, пасти та зубні нитки. Розповідають про сучасні програми і мобільні додатки, котрі у формі гри вчать діток берегти стоматологічне здоров’я.

Корисно знати