• Українська
  • English
Бібліографічний флешмоб триває

Бібліографічний флешмоб триває

15 травня за участю науковців кафедр загальної хірургії (завідувач кафедри – Віктор Польовий) та хірургії № 2 (завідувач кафедри – Ігор Шкварковський) співробітники бібліотеки Олена Гімчинська та Софія Задерей провели наступний етап флешмобу «Інформаційно-пошукові системи для науковців БДМУ. Бібліометричний профіль науковця на платформі Google Scholar».

Олена Гімчинська ознайомила науковців із відкритим доступом до спеціалізованих науково-практичних видань, безкоштовний доступ до яких мають науковці нашого вишу.

Софія Задерей розповіла про можливості сервісу Google Академія (або Google Scholar), який дозволяє дослідникам знаходити широкий спектр наукової літератури в Інтернет-просторі, у тому числі наукові журнали, реферати, рецензовані статті, тези, дисертації, книги, препринти, презентації та технічні звіти з університетів, академічних інститутів, професійних спільнот, науково-дослідницьких груп та репозиторіїв із цілого світу.

Google Академія надає інструмент для самостійного створення авторських профілів дослідниками, публікації яких індексуються системою. Основною перевагою цієї системи є активна роль авторів у пошуку й уточненні даних щодо своїх публікацій у власному профілі.

Наприкінці заходу науковці подякували співробітникам бібліотеки за таке змістовне спілкування, надану інформацію, яку вони в подальшому будуть використовувати у своїй науковій діяльності.

Корисно знати