• Українська
  • English
BIMCO 2021 ONLINE завершив свою роботу
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
BIMCO 2021 ONLINE завершив свою роботу

BIMCO 2021 ONLINE завершив свою роботу

Останній день конгресу розпочався з отримання організаторами форуму фідбеку від учасників та амбасадорів BIMCO, які щиро подякували організаційному комітету за комфортні умови та зручне середовище для проведення конгресу.

Завершальною подією BIMCO 2021 ONLINE став воркшоп від партнерів конгресу CoSE з Нідерландів, під час якого всі охочі мали змогу дізнатись про шляхи універсалізації знань та практичних навичок, отриманих у медичному навчальному закладі.

Після завершення майстер-класу на закритті конгресу співголова організаційного комітету BIMCO 2021, доцент кафедри патологічної анатомії Олена Тюлєнєва підвела підсумки проведення конгресу та подякувала всім причетним до його організації.

Ті учасники, чиї роботи отримали відзнаки, протягом 5 днів після завершення конгресу зможуть отримати свої сертифікати та дипломи, які будуть завантажені до їх персональних акаунтів BIMCO.

Організаційний комітет дякує всім учасникам, які приєдналися до участі в цьогорічному конгресі, не зважаючи на всі складнощі.

До зустрічі на BIMCO 2022 у Чернівцях!

Корисно знати