• Українська
  • English
Благодійний турнір з настільного тенісу
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram

Благодійний турнір з настільного тенісу

11 грудня 2019 року у спорткомплексі БДМУ відбулися традиційні змагання з нагоди Дня Святого Миколая для діток спеціальних шкіл-інтернатів. Цього року у змаганнях взяли участь 20 хлопчиків та 16 дівчат зі спеціальної школи-інтернату №4, спеціалізованої школи №1. №2 та №3. Все це дітки до 12 років з вадами слуху, неврологічними захворюваннями та розумовими вадами.

Атмосфера змагань була справді святковою і дружньою, а спортивний азарт лише підсилював її. Діти із задоволенням змагалися, а на майданчиках розгорілися справжні спортивні баталії.

Подарунки та нагороди учасники змагань отримували з рук Святого Миколая, який завітав на дитяче спортивне свято. Вже традиційно цю роль виконує асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Смандич В.С.

Діти були у захваті від нагород та подарунків, які їм підготували організатори.  Кожна команда отримала ракетки для настільного тенісу, цікаві настільні ігри та багато солодощів.

Подарунки для юних спортсменів вже традиційно і, як завжди, з великою любов‘ю, готували співробітники кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб і кафедри медицини катастроф та військової медицини.

Студенти теж активно долучились до свята та порадували дітей солодкими подарунками:

14 група  4 курс (куратор Городинський С.І.),

53 група 4 курсу (куратор Куліш Н.М.),

44 група 1 курсу (куратор Решетілова Н.Б.),

2 група 2 курс спеціальності “Фармація” (9 кл.)

коледжу БДМУ (куратор Єрохова А.А)

Корисно знати