• Українська
  • English
Boxing Day для вихованців дитячого будинку «Малятко»
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram

Boxing Day для вихованців дитячого будинку «Малятко»

26 грудня щорічно у світі відзначається Всесвітній День подарунків (Boxing Day) – свято, назва якого «говорить» сама за себе.

Відзначення Дня подарунків було започатковано у Великобританії та країнах Британської співдружності націй. За однією з версій свято з’явилося завдяки звичаю дарувати подарунки бідним. Багаті люди обмінювалися подарунками напередодні Різдва, а на другу добу святкування прийнято було обдаровувати слуг і бідняків на вулиці. У церквах у цей день збирали пожертви, які потім роздавали, що потребує людям.

Нині День подарунків відзначають у всьому світі традиційно на наступний день після католицького Різдва – 26 грудня. У цей день заведено робити благодійні подарунки бідним і знедоленим людям, сиротам.
До Всесвітнього Дня подарунків, студенти 5 та 8 груп ІІ курсу медичного факультету № 1 разом із кураторами (доц. Бевзо В.В. та доц. Яремій І.М) відвідали дитячий будинок «Малятко» (м.Чернівці, вул. Щербанюка, 2) та, щоб потішити малечу вручили їх подарунки з фруктами та солодощами, які так люблять усі дітки, адже День Подарунків – це свято уваги та небайдужості до ближніх, а робити подарунки не менш приємно, ніж їх отримувати!

Корисно знати