Центр симуляційної медицини БДМУ відвідав чернівецький міський голова

З метою  оцінки рівня та якості умов навчання студентів-медиків, лікарів-інтернів та лікарів сімейної практики чернівецький міський голова Роман Клічук спільно з заслуженим лікарем України, доктором медичних наук Володимиром Паньківим завітали до Центру симуляційної медицини та інноваційних технологій.

«Сьогодні мене запросили відвідати Центр симуляційної медицини БДМУ, який орендує у міста комунальні площі і я можу з впевненістю сказати, що коли бачиш такий рівень, то з’являється відчуття, ніби знаходишся закордоном.

Симцентр відкрито у 2019 році з метою покращення якості медичної освіти і я, згадуючи свої умови навчання, по доброму заздрю сучасним студентам-медикам.

Зі сторони міської влади обіцяю підтримку роботи центру та БДМУ в цілому, » – зазначив після візиту Роман Клічук.

Зустріли гостей та продемонстрували роботу центру:

в.о. ректора Буковинського державного медичного університету Віталій Максим’юк;

проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Геруш;

керівник навчально-тренінгового центру симуляційної медицини Віталій Смандич;

керівник університетської клініки Олег Максимів;

завідувач кафедри стоматології дитячого віку Оксана Годованець.

Студенти 4-5 курсів разом із доцентом кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Уляною Марусик та доцентом кафедри акушерства та гінекології Андрієм Бербецем продемонстрували відпрацювання симуляційних сценаріїв.

Гості мали змогу власноруч випробувати в роботі високотехнологічні манекени, зокрема для відпрацювання навиків з СЛР та видалення стороннього тіла з дихальних шляхів.

Відвідувачі залишились приємно вражені від умов, створених для підготовки майбутніх та діючих спеціалістів.